Kniha návštěv

Datum: 05.08.2009

Vložil: Asheen

Titulek: Vážně jsem se bavila

Dobrý den,

chci Vám poděkovat za hezké počtení o Ennii, tedy vlastně o Vás. Máme doma taky jednoho takového "lotříka", který se tomu vašemu nápadně podobá, až na to, že ta naše holka je směska útulková, pracovní plemeno moravské (to znamená, že nikdo vlastně neví, co přesně to má být).

Váš článek mě vždycky nadmíru pobaví a zvedne mi náladu, jen tak dál!

—————

Datum: 05.06.2009

Vložil: Jitka

Titulek: super

tak jsem tu brouzdala dlouho, moc krásné počteníčko, moc hezké fotečky.

—————

Datum: 24.06.2009

Vložil: Ennie

Titulek: Re: super

Moc děkuju za pochvalu, jen se omlouvám, že až nyní. Ale když já mám toooolik práce! A musím každý týden odevzdat svůj příspěveček na www.dama.cz do Psích chlupů a když to mám skloubit s těmi lumpačinami, co je mou povinností provádět, tak mám co dělat. Že se na mě nezlobíte? mějte se moooc pěkně.

—————

Datum: 26.05.2009

Vložil: Maya

Titulek: zdravíme čivavku

ahoj Ennie, posíláme moc čivavých pozdravů :-) kámošku můžeš zkouknout zde www.naseholky.webnode.cz ... pac a čivahaf, měj se krásně i se svou "smečkou"

—————

Datum: 24.06.2009

Vložil: Ennie

Titulek: Re: zdravíme čivavku

Srdečné pozdravy z HočoPočo od Enninky a jejích kámošů! Jste krásná psí rodinka a ta fotka, jak se holky mají rády, tak ta nás fakt dostala! Přejem hodně zdraví, mějte se mooooc pěkně!

—————

Datum: 19.05.2009

Vložil: Zdeňka Ortová

Titulek: Zdravice

Milá Enninko, píšeš přesně tak hezky, jak vypadáš. Psaní deníčku je náročné, pořád se musí něco dít. Ale poměr tvé velikosti k velikosti zásadních událostí bude vždycky nepoměrný, tak máš s tématy doživotně vystaráno. To je oproti nám lidem výhoda. Budu si sem chodit číst, to ti slibuju.

—————

Datum: 21.05.2009

Vložil: Eni

Titulek: Re: Zdravice

Milá Zdeni,
pořádně jsem zabrala pacičkou a "povýšila jsem", můj deníček bude vycházet na www.dama.cz.

—————

Datum: 19.05.2009

Vložil: lucie stránská

Titulek: pozdrav

Ahoj Ennie, právě jsem se dívala na tvoje fotky, vypadáš radostně a spokojeně a bodeť by ne, když máš takovou bezva paničku, psí kamarády a vůbec celou smečku. Tak si to užívej, ať máš jen pěkné zážitky.

—————

Datum: 21.05.2009

Vložil: Eni

Titulek: Re: pozdrav

Milá Lucie, pokud vím, tak děláte moooc hezké fotky a bude mi ctí se s vámi někde na nějaké štěkané, třeba ma Vyšehradě, setkat.

—————